DENİZLİ ÇİVRİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün YGS Mesajı

.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün YGS Mesajı

Sevgili Öğrenciler;
12 Mart 2017 Pazar Günü yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı´na elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız.  Gayretli çalışmalarınızla başarıya ulaşacağınıza yürekten inanıyor ve sizlere güveniyorum. Kendinize güvenerek sınava giriniz. Sınav esnasında ne kadar rahat olursanız bilgi birikiminizi ve yorum gücünüzü daha rahat kullanırsınız.  
Sevgili Veliler;
Çocuklarınızın başarısı için birçok fedakârlıklar yaptınız, yapıyorsunuz. Onların başarısını görmek elbette hakkınız. Daha şimdiden sınavın sonucu ne olursa olsun; onların yanında olduğunuzu hissettirmeli ve moral vermelisiniz. Bu onların stresini azaltacak, sınavlarının daha başarılı geçmesini sağlayacaktır. Bu sayede sizlerde her zaman olduğu gibi çocuklarınızın başarılarında onlara katkı sağlayacaksınız.
Öğrencilerimizin eğitiminde desteklerini esirgemeyen tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür eder, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar dilerim. Mehmet ÖZCAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

30 Ağustos Caddesi Çivril/DENİZLİ - 02587131260

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.