DENİZLİ ÇİVRİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Yeni eğitim Öğretim Yılı Mesajı
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

                Yeni bir heyecanla yeni bir eğitim öğretim yılına başlamış bulunuyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevimde tekrar Çivril’de göreve başlamış olmanın ve sizlerle çalışma imkânını bulmanın mutluluğunu yaşıyorum.

                İnanıyorum ki;  geçen her sene, ileriye dönük yapacağımız işlerde ilham kaynağı haline geldi. Bu eğitim öğretim yılında da kolektif çalışma prensibine olan inancımızı yitirmeyeceğimiz kanaatindeyim.

 

Sevgili Öğrenciler,

               Gelişen Türkiye´nin ve Eğitim çabalarının merkezinde sizler varsınız. Yapılan bunca çalışma ve emek her birinizin tek tek mutluluğu ve yarınlara umutla bakması için. Bunun bilincinde olan bir nesilin başarıya ulaşmamasının mümkün olmayacağını düşünüyorum.

 

Değerli Veliler,

               Unutmayınız ki Türkiye çok hızlı değişen ve gelişen bir ülke. Sizlerin ve bizlerin burada üzerimize düşen en önemli görevlerden birisi medeniyete doğru giden bu yolda  çocuklarınızın yanlarında kendi kültür ve geleneklerini geleceğe taşımalarını sağlamaktır. Çocuklarınız ile aranızdaki kuşak farkını her an gözeterek dünyaya onların penceresinden de bakmanızın faydalı olacağı inancını taşımaktayım. 

                Bu vesile ile tüm öğrencilerimizin, idareci ve öğretmen arkadaşlarımın yeni eğitim öğretim yılını tebrik eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

                                                                                                                                             Mehmet ÖZCAN

 

                                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

30 Ağustos Caddesi Çivril/DENİZLİ - 02587131260

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.