DENİZLİ ÇİVRİL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ÖZCAN´ın Yıl Sonu Mesajı

.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ÖZCAN´ın Yıl Sonu Mesajı

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım;

2016/2017 Eğitim Öğretim Yılında görevinizi en iyi şekilde yerine getirerek bir eğitim öğretim yılını  daha tamamladınız. Yıl içerisindeki özverili çalışmanızdan dolayı sizleri yürekten kutluyorum. Tatili, kendinizi yeni öğretim yılına hazırlamak için bir fırsat olarak değerlendireceğiniz inancı ile ailelerinizle birlikte, sağlıklı ve mutlu bir tatil geçirmesini diliyorum.                                                                                                                          

Sevgili Öğrenciler;

            Bugün almış olduğunuz karneler, başarı ya da başarısızlığın göstergesi değil, kendinizi daha iyi tanıyıp hayata daha iyi hazırlanmanız için size sunulan bir fırsattır.Başarınızın düşük olduğu dersleri önümüzdeki eğitim öğretim yılında daha fazla çalışarak yükseltebilirsiniz. Uzun bir eğitim öğretim yılının sonunda tatili hak ettiniz. Tatilde dinlenmek,kendinize vakit ayırmanın yanında kitap okumayı da ihmal etmeyin. Halk eğitim Merkezimizin veya Belediyemizin düzenlemiş olduğu kurs vb. sosyal etkinlikler ile tatilinizi değerlendirin ve daha sonraki hayatınız için donanımınızı güçlendirin

 

Mehmet ÖZCAN

Çivril İlçe Milli Eğitim Müdürü

30 Ağustos Caddesi Çivril/DENİZLİ - 02587131260

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.